Owsianka na leczenie wątroby i oczyszczanie organizmu: Przygotuj ją dwa razy w tygodniu!

Płatki owsiane są uważane za jeden z najzdrowszych wyborów śniadaniowych i jeśli chcesz schudnąć, zdecydowanie jedz je na śniadanie

W styczniu prawie nikt nie przestrzega zasad zdrowego odżywiania, co prowadzi do nadwagi. Najwyższy czas naprawić ten błąd. Jeśli cierpisz na chroniczne zmęczenie, jest to znak, że organizm nie działa tak, jak powinien. Ponadto, jeśli stale masz gorzki i metaliczny posmak w ustach, a także żółte naloty na języku, oznacza to, że czas oczyścić organizm.

Eksperci są pewni, że jedząc codziennie na śniadanie płatki owsiane, można wyleczyć wątrobę.

Przepis na owsiankę poprawiającą zdrowie wątroby:

  • 1 szklanka płatków owsianych – płatki owsiane blokują wchłanianie szkodliwych substancji i przyspieszają eliminację toksyn. Ułatwia proces trawienia i dostarcza organizmowi niezbędnej energii.
  • 20 do 40 g dyni, oczyszczonej i pokrojonej w kostkę – Odbudowuje struktury komórkowe wątroby i odmładza je. Pomaga oczyścić wszystkie narządy. Jedzenie surowej dyni na czczo poprawia pracę żołądka i przewodu pokarmowego.
  • 1/2 garści rodzynek, dobrze umytych i oddzielonych – Optymalizuj pracę wątroby i pomagaj w odnowie komórek.
  • Migdały według uznania – normalizują pracę wątroby.

Przygotowanie:

Wszystkie składniki umieścić w małym rondlu. Dodaj wodę lub mleko i zagotuj. Możesz także dodać trochę soli. Gdy się zagotuje, zdejmij z ognia, przykryj i odstaw na chwilę.

Zaleca się spożywanie tej owsianki co najmniej 2 do 3 razy w tygodniu. Szybko się wchłania, dodaje energii i uczucia lekkości oraz usuwa nieprzyjemny osad na języku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *