Bauhaus posiada obrotowy kosz, który podwaja przestrzeń lodówki i zapobiega zapominaniu jedzenia na dnie

Dzielę mieszkanie, więc wiem, jak cenny może być każdy centymetr lodówki. Kiedy jest pełny, kolejność nie jest opcjonalna, jest niezbędna, jeśli chcesz mieć łatwy dostęp do wszystkich produktów spożywczych i aby niektóre nie zostały zapomniane w tle wraz z upływem daty. Nie zawsze jest to łatwe, ale zawsze można rozwiązać problem dzięki dobrym organizerom do lodówek.

Jeśli tu trafiłeś, to dlatego, że pilnie szukasz pomocy w organizacji wnętrza Twojej lodówki. Dlatego proponuję plan działania składający się z dwóch punktów, aby upewnić się, że nie ma żadnych obiektów z przodu, a innych z tyłu.

Powiedziane w ten sposób może to brzmieć jak coś, co przeczy prawom fizyki, ale jest tak proste, jak zamontuj obrotową tacę na półce. W Bauhausie znaleźliśmy taki, który oprócz gromadzenia żywności, chroni ją.

Bauhaus

Jest to obrotowy kosz do lodówki o średnicy 23 cm i wysokości 10 cm, odpowiedni do wszystkich rodzajów żywności i produktów. Wykonany jest z przezroczystego plastiku, dzięki czemu możemy zobaczyć, co znajduje się w środku, a przy tym jest w pełni wielofunkcyjny, co pozwala na wykorzystanie go według własnego uznania. tylko 9,40 euro.

Drugim punktem jest utworzenie podwójnych przestrzeni, aby wykorzystać te części lodówki, które są zawsze puste. W tym celu mamy szuflady przymocowane do spodu półek i dostają to z naszej lodówki.

Obrotowy kosz do lodówki

Obrotowy kosz do lodówki

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Zdjęcie na okładce | To

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *