Dlaczego lustro naprzeciwko drzwi wejściowych przynosi problemy zdrowotne i przegania szczęście?

Niewiele jest osób, które umieściły lustro naprzeciwko drzwi wejściowych w swoim domu lub mieszkaniu. Niezależnie od tego, czy jest to duże lustro ścienne, czy małe lustro – nie ma to znaczenia. Jakkolwiek na to spojrzysz, nie wniesie to nic dobrego do Twojego domu. Przynajmniej tak twierdzi filozofia feng shui.

Już teraz dowiesz się, jakie konkretne skutki może wnieść do domu lustro umieszczone naprzeciwko drzwi wejściowych.

Drzwi wejściowe – jako znak specjalny

Wejście do mieszkania lub domu to miejsce szczególne, do którego organizacji należy podchodzić z całą odpowiedzialnością. To przez drzwi wejściowe energia wchodzi do przestrzeni mieszkalnej. I ważne, żeby płynął tam prawidłowo i harmonijnie. W przeciwnym razie szczęście, dobrobyt i szczęście znikną.

Jeśli umieścisz lustro naprzeciwko drzwi wejściowych, ta sama energia będzie po prostu odbijać i odpychać. W ten sposób wszystkie dobre rzeczy wypłyną z domu, a negatywność będzie się z czasem gromadzić i mnożyć.

Najprostszym sposobem na uniknięcie tego jest odmowa umieszczenia lustra naprzeciwko drzwi wejściowych. Jeśli jest pojemny i przenośny, będzie to całkiem łatwe. Jeśli lustro wisi na ścianie i nie da się lub zbyt trudno go przesunąć, możesz znaleźć inne wyjście z sytuacji. Co zrobić w tym przypadku:

Ostrożnie dostosuj kąt nachylenia. Należy to zrobić, aby lustro nie było równoległe do drzwi wejściowych.

Zakryj lustro innym przedmiotem. Można to zrobić częściowo. Do tego celu nadają się papier, naklejki, plakaty i inne podobne rzeczy. Za ich pomocą możesz udekorować lustro i sprawić, że energia nie będzie już wypływać z domu.

Umieść roślinę doniczkową. Doniczka z kwiatkiem zablokuje również pojawienie się pełnego odbicia drzwi wejściowych w lustrze.

Umieść mebel. Jeśli zajdzie taka potrzeba, przed lustrem warto ustawić krzesło, stół, fotel lub cokolwiek innego, co najbardziej harmonijnie wpasuje się w otoczenie.

Dlaczego lustro naprzeciwko drzwi wejściowych prowadzi do problemów zdrowotnych?

Jak już zrozumieliśmy, lustro odbija pozytywną energię, która może wejść do Twojego domu przez drzwi wejściowe.

Wpływa to nie tylko na przestrzeń jako całość i wejście w nią szczęścia, szczęścia i harmonii, ale także na stan jej mieszkańców. Jeśli więc nie chcesz trzymać lustra daleko od drzwi wejściowych, oto czego możesz się spodziewać:

– Zmniejszona aktywność fizyczna;
– ciągłe chroniczne zmęczenie;
– Częste choroby i zmęczenie;
– Stres i depresja;
– Drażliwość i wzmożony niepokój;
– Czujesz się niekomfortowo w domu.

Dlatego radzimy skorzystać z naszych powyższych zaleceń i całkowicie usunąć lustro z drzwi wejściowych lub częściowo je odizolować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *