Jedz to jedzenie kilka razy i schudnij 11 kilogramów w ciągu 2 tygodni

Po ekscesach świątecznych zawsze szukamy takich rozwiązań, które przynajmniej pomogą nam osiągnąć cele jakie sobie stawiamy jeśli chodzi o zdrowie i wygląd naszego ciała. Dlatego też ta żywność jest pozycjonowana jako jeden z najlepszych sprzymierzeńców w osiągnięciu tego postanowienia, które zwykle powtarza się co nowy rok, jak ma to miejsce w przypadku większości.

Jedzenie, które pomoże Ci schudnąć

Oczywiście, jak każda inna metoda odchudzania, jest ona niezbędna bądź stały i staraj się unikać ekscesów. , mąki i pustych węglowodanów jest niezwykle ważne dla osiągnięcia proponowanego celu.

Bez ceregieli, Pokarmem, który pomoże Ci schudnąć w bardzo krótkim czasie, są jajka. Tak naprawdę w dwa tygodnie można schudnąć nawet 11 kilogramów. Ale z czego się składa? To menu opiera się na spożyciu od dwóch do czterech jajek na twardo dziennie w towarzystwie warzyw i dodatkowo owoców cytrusowych. Te ostatnie należy spożywać w małych ilościach.

W tym sensie przykład, jak zrobić tę dietę w ciągu jednego dnia, składa się z na śniadanie zjedz dwa jajka na twardo, kawę lub herbatę, najlepiej bez cukru i owoc cytrusowy. Następnie na lunch zjedz zieloną sałatę i grillowaną pierś z kurczaka, a na koniec na obiad zjedz kawałek owocu, herbatę i dwie kromki pełnoziarnistego chleba.

Zagadnienia dotyczące diety jajek na twardo

Jajko jest wspaniałe I wbrew temu, w co wielu wierzy, nie jest on odpowiedzialny za podniesienie poziomu cholesterolu, pod warunkiem, że jest wytwarzany z niewielką ilością oleju lub nie zawiera go wcale. Mimo to należy podkreślić, że diety tej nie należy stosować dłużej niż dwa tygodnie ze względu na zbyt niskie zapotrzebowanie kaloryczne. Innymi słowy, przedłużanie tego typu diety o wiele więcej dni niż jest to zalecane jest niebezpieczne dla zdrowia.

Z drugiej strony, jeśli masz jakąkolwiek nietolerancję jaj, nie jest to realna opcja, ani jeśli cierpisz na jakąś konkretną chorobę. Następnie, Najlepiej skonsultować się z lekarzem przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w diecie.

Bez wątpienia dieta jajeczna to świetny sposób na utratę zbędnych kilogramów w rekordowo krótkim czasie. Pamiętaj tylko, żeby nie przedłużać go dłużej niż dwa tygodnie, a potem zadbać o dietę podtrzymującą, by nie odzyskać utraconej wagi. Czy odważysz się to zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *