Makijaż, który pasuje absolutnie każdemu: nie ma znaczenia, co nosisz i która szminka jest Twoją ulubioną, ta „Patrzeć” jest prawem

makijaż

Printscreen/TikTok/g.torres_makeup

Wybór odpowiedniego, który można łatwo połączyć z dowolną stylizacją, wydaje się zadaniem niemożliwym. Często myślimy, że trzeba wyróżnić kilka różnych „wyglądów”.” i wydawanie mnóstwa pieniędzy, aby osiągnąć pożądany wygląd, szczególnie jeśli chodzi o cienie do powiek. Jednak naprawdę tak nie jest.

„Nie obchodzi mnie, jaki masz kolor skóry. Nie obchodzi mnie jaki masz kolor oczu. Nie obchodzi mnie nawet, co nosisz. Gwarantuję, że to połączenie cieni będzie pasować każdemu.”. Twórczyni TikToka Lupe odważnie rozpoczęła swój tutorial.

Ten wygląd wymaga:

  • neutralne cienie do powiek
  • pędzle do cieni do powiek
  • taśma klejąca

Procedura: Zacznij od ciemniejszych cieni i zakończ jasnymi. Przyklej taśmę klejącą pod okiem. Małym pędzelkiem nałóż najciemniejszy cień, rysując linię. Użyj taśmy klejącej, aby zachować jak największą precyzję. Następnie nałóż na nią cień o jeden ton jaśniejszy od poprzedniego i dobrze go rozprowadź. Za pomocą najmniejszego pędzla, jaki posiadasz, nałóż jeszcze jaśniejszy odcień na drugi odcień i ponownie dobrze wymieszaj. Nałóż najjaśniejszy cień w kąciki oczu. Odklej taśmę i nałóż tusz do rzęs lub sztuczne rzęsy. I to wszystko!

Bonusowy film:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *