Lidl oferuje wielofunkcyjne akcesorium, które bez wiercenia zamienia ścianę kuchenną w miejsce do przechowywania

Zbliża się ta pora roku, kiedy kuchnie stają się polem bitwy. W Święta Bożego Narodzenia, z dużą ilością obiadów i obiadów pełny gości, porządek w tym pomieszczeniu domu staje się ważniejszy niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy mamy ugotować jedno, czy wszystkie na raz. Jednak metrów kwadratowych, które posiadamy, nie można rozbudowywać, ale Jestem pewien, że możesz lepiej wykorzystać przestrzeń..

Skorzystaj z martwych zakątków dzięki; tworzenie podwójnych wysokości na blacie i wykorzystanie wolnej przestrzeni na ścianach zostało wykonane niezbędny, gdy nasza kuchnia jest mała albo nie zmieścimy już więcej rzeczy. Chociaż czasami te dwie rzeczy idą w parze.

W Aldi znaleźliśmy akcesorium do przechowywania na ścianie, które pozwoli Ci mieć przejrzysty blat, dzięki czemu będziesz mógł na nim pracować bez przeszkód. Co więcej, zawiera przyssawki do mocowania, dzięki czemu nie musimy nawet wiercić otworów w ścianie ani prosić sąsiada o wiertarkę, aby ściana zamieniła się w funkcjonalną przestrzeń. Chociaż możemy użyć tradycyjnych śrub, jeśli chcemy.

Lidla

Półka posiada uchwyt na papier toaletowy i drążek z sześcioma haczykami na którym możemy powiesić łyżki, noże i inne przybory kuchenne. Oprócz dwóch płytek do przechowywania na górze, które nawet nie są pomalowane, aby umieścić słoiki z przyprawami, butelki z olejem lub cokolwiek innego, co mamy pod ręką podczas gotowania.

Jego wymiary to 33 x 30 x 9 cm i jest wykonany z metalu. Znajdziemy go w niemieckiej sieci supermarketów w kolorze białym lub czarnym, a co najlepsze, obecnie kosztuje połowę ceny. W ten sposób, nie kosztując wcześniej 41,99 euro, teraz może być nasz za jedyne 29,99 euro.

regały

Lidla

Regały z Lidla

*Niektóre ceny mogły ulec zmianie od czasu ostatniej recenzji

Niektóre linki w tym artykule są powiązane i mogą przynosić korzyści firmie Trendencias. W przypadku braku dostępności oferty mogą się różnić.

Zdjęcie na okładce |

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *